Naše další účast

2. ročník Running days od Ottobock 2023 - akce proběhla

Na druhém ročníku Running days od Ottobock jsme nesměli chybět. Zúčastnilo se 20 amputářů dvoudenního běžeckého soustřední pod dohledem atletických trenérů společně s ambasadorem Jirkou Ježkem. 

Video: https://www.youtube.com/watch?v=uZu5jk6T2ps

 

   

 


 

Sparťanská 5 - akce proběhla

Moc děkujeme HC Sparta Praha, Vamed mediterra, Ottobock. Tři krásné běžecké protézy dnes udělaly radost a umožní tak Věrce, Katce a Míše začít běhat i po amputaci. S takovým pocitem se běželo úplně samo. ❤️

 

 


 

KlaPeto 2022 - Sněžka - akce proběhla

Tradičně jako každý rok skupina odvážných amputářů pokořila vrchol Sněžky s Klapeto. Počasí jak na objednávku a skvělá atmosféra. Tento rok jsme šli pro 11 letého Vendu, který dnes dostal běžeckou protézu od firmy Ottobock. Napište si do kalendáře 25. května 2024, sejdeme se znovu v Peci pod Sněžkou. 

 

 


 

Zimní kvadriatlon - akce proběhla

Amputáři byly zazávodit na zimním kvadriatlonu od Cesty za snem pro handicapované. Tým No foot 2 obsadil 1. místo, Ježci 3. místo a druhý tým No foot bramborovou.

 

 

 


 

Jizerská 2023 - firemní štafeta - akce proběhla

Jizerská firemní štafeta 2023. Stejně jako minulý rok se na start postavila štafeta čtyř amputářů za No foot. Tento rok v novém složení. Všichni dojeli a užili si parádně celý den. Děkujeme pvzp a gratulujeme k vítězství.

 

 


 

Lyžařský výcvik Lipno 2023 - akce proběhla

Dva dny mohlo 17 amputářů brázdit svahy Ski areál Lipno. Ve spolupráci s Ottobock, Lipno bez bariér jsme si vyzkoušeli jízdu na lyžařské protéze ProCarve a pod vedením instruktorů jsme zdolali desítky km upravených sjezdovek. Moc děkujeme všem, co přidali ruce k dílu.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=I6DNRyOP348
 

 


 

Chrismas RUN 2022 - akce proběhla

Nádherný večerní běh Prahou po nábřeží jako každý rok nezklamal.

 

 


 

7 statečných od Cesty za snem - akce proběhla

Naši amputáři se zúčasňují různých sportovních akcí jako je 7 statečných, cyklomaraton, zimní nebo letní kvadriatlon od Cesty za snem. 

 

 


 

1. ročník Running days od Ottobock 2022 - akce proběhla

Running Days je projekt firmy Ottobock v Německu v českém kabátě. Cíl má ale úplně stejný – dopřát pacientům po amputaci, jaké je to běhat s protézou pod dohledem atletického trenéra, protetiků a fyzioterapeuta dva nabité dny plné běhu. Prvního ročníku se zúčastnilo 13 amputářů. 

Video: https://www.facebook.com/zivotsprotezou/videos/5136018566467017

 

 

 


 

KlaPeto 2022 - Sněžka - akce proběhla

Letošní 10. výstup na Sněžku s Klapeto pro Tomáška. Na vrchol vylezlo rekordních 23 amputářů, nechyběla ani rozcvička u Husovy boudy. 

 

     

 


 

Jizerská 50. ročník 2022 - štafeta 4x amputářů - akce proběhla

Pozvání na Jizerskou 50 byla pro nás pocta a děkujeme PVZP za sponzorování na této akci, které jsme se účastnili jako štafeta firem. Panovala skvělá nálada, atmosféra a tým byl v plném nasazení. I když jsme obsadili poslední místo, ale jak se říká není nutné zvítězit ale zúčastnit se. Příští rok určitě vyhrajem...

 

    

 


 

Lyžování - soustředění s výukou pro amputáře 2022 - akce proběhla

Týdenní pobyt s výukou pro amputáře v Peci Pod Sněžkou na chalupě Husova bouda. Naučili jsme se ovládat techniky na sportovní protéze ProCarve ve spolupráci s Ottobock a s lektory lyžování - CZECH SKI SCHOOL OF AMPUTEES, s kterými roky spolupracujeme. 

Video: https://fb.watch/lTFxQQ3Bj3/

 

  

 


 

Chrismas RUN 2021 - akce proběhla

Nádherný večerní běh Prahou po nábřeží nás opět překvapil. Byla užasná atmosféra se skvělou partou lidí. Závodu jsme se zúčastnili, zaběhli si kiláček a nakonec obdrželi i krásné medaile do sbírky. 

 

 


 

KlaPeto 2021 - Sněžka - akce proběhla

Každoročně se účastníme výšlapu na Sněžku s kolektivem amputářů v rámci akce KlaPeto - Sněžka. Krásná akce při které se Sněžka obarví do barvy triček v daném roce. Již se těšíme v jaké barvě půjdeme v roce 2022. 

 

    

 


 

Výlet Říp 2021 - akce proběhla

V průběhu roku si také občas vyšlápneme na nějaký výlet. Letos to vyhrála nejznámější hora Říp v naší milovaný zemi. Užili jsme si velkou srandu s dobrou partou lidí a jako bonus jsme si odnesli i pár modřin.