Naše další účast

 

Jizesrká 50 ročník 2022 - štafeta 4x amputářů - akce proběhla

Pozvání na Jizerskou 50 byla pro nás pocta a děkujeme PVZP za sponzorování na této akci, které jsme se účastnili jako štafeta firem. Panovala skvělá nálada, atmosféra a tým byl v plném nasazení. I když jsme obsadili poslední místo, ale jak se říká není nutné zvítězit ale zúčastnit se. Příští rok určitě vyhrajem...

 

    

 


 

Chrismas RUN 2021 - akce proběhla

Nádherný večerní běh Prahou po nábřeží nás opět překvapil. Byla užasná atmosféra se skvělou partou lidí. Závodu jsme se zúčastnili, zaběhli si kiláček a nakonec obdrželi i krásné medaile do sbírky. 

 

 


 

Lyžování - soustředění s výukou pro Amputáře - akce proběhla

Týdenní pobyt s výukou pro amputáře v Peci Pod Sněžkou na chalupě Husova bouda. Naučili jsme se ovládat techniky na sportovní protéze ProCarve ve spolupráci s Ottobock a s lektory lyžování - CZECH SKI SCHOOL OF AMPUTEES, s kterými roky spolupracujeme. 

 

  

 


 

KlaPeto 2021 - Sněžka - akce proběhla

Každoročně se účastníme výšlapu na Sněžku s kolektivem amputářů v rámci akce KlaPeto - Sněžka. Krásná akce při které se Sněžka obarví do barvy triček v daném roce. Již se těšíme v jaké barvě půjdeme v roce 2022. 

 

    

 

 


 

Výlet Říp - akce proběhla

V průběhu roku si také občas vyšlápneme na nějaký výlet. Letos to vyhrála nejznámější hora Říp v naší milovaný zemi. Užili jsme si velkou srandu s dobrou partou lidí a jako bonus jsme si odnesli i pár modřin.